Na czym polega modelowanie ust? Jaki efekt daje?


Zabieg modelowania ust ma doprowadzić do ogólnego poprawienia wyglądu ust, a nie tylko zmiany ich rozmiaru i tym właśnie różni się od typowego powiększania warg. Usługa jest świadczona w większości gabinetów medycyny estetycznej, albowiem to jedno z podstawowych i częściej wybieranych rozwiązań, zapewnianych przez współczesną medycynę skupioną na wyglądzie człowieka. Modelowanie ust Poznań doprowadza do tego, że wargi stają się pełniejsze, jędrniejsze i bardziej kształtne. Zwykle zwiększa się ich rozmiar, choć nie jest to reguła. Ostateczny wygląd ust dopasowywany jest do typu urody klientki, jej aktualnej naturalnej prezencji oraz oczywiście osobistych preferencji, które zawsze są najważniejsze.

Zazwyczaj jednak to właśnie usta pełne (niekoniecznie bardzo duże) są uznawane za najatrakcyjniejsze. Zabieg modelowania warg z tego względu przeprowadzany jest przede wszystkim na wargach naturalnie cienkich i delikatnych. Nierzadko są one tak wąskie, że praktycznie ich nie widać. Mają tak małą powierzchnię, że ciężko je pomalować, a gdy próbuje się je obrysować wokół ich konturu w celu ich optycznego powiększenia, zazwyczaj uzyskuje się karykaturalny i mało estetyczny efekt. Za sprawą specjalnych zabiegów medycyny estetycznej można doprowadzić natomiast do tego, że nawet niepomalowane niczym usta będą wyglądać świetnie. Zazwyczaj oddziałuje się na nie kwasem hialuronowym. To dzięki niemu modelowanie ust Poznań daje szereg dobrych efektów. Jego celem nie jest wyłącznie skorygowanie kształtu warg czy ich powiększenie, ale też nawilżenie naskórka i wzmocnienie występującego w nim pigmentu, by usta stały się np. bardziej czerwone lub ogólnie intensywniejsze pod względem swojej barwy.

Należy jednak pamiętać, by podczas wybierania gabinetu do przeprowadzenia zabiegu modelowania ust nie kierować się wyłącznie cenami usług. Często zależą one bowiem od typu i jakości używanych substancji. Znaczenie ma również to, jaka ilość tej substancji będzie potrzebna, dlatego też zabiegi medycyny estetycznej na ogół wyceniane są indywidualnie.

Koniecznie sprawdź dodatkowe informacje